+381 69 335 15 55
+381 63 723 57 22
KONTAKT
+ 6
ID 42873
150.000 €
1.500,00 € / m2
100 m2
Stan
Prodaja / stan / Zemun /
ID 42873
Mihajla Pupina, Zemun polje, Zemun, Beograd
Kvadratura
100 m2
Struktura
4.0
Spratnost
2 / 2
KARAKTERISTIKE
Namešten
TA
Lođa
Garaža
Duplex
OPIS
ID 42873
150.000 €
1.500,00 € / m2
100 m2
Stan
Slične ponude
Izdavanje
500 €
Beograd - Banovo brdo
2.0
5
54 m
2
Izdavanje
1.800 €
Beograd - Beograd na vodi
3.0
3
76 m
2
Izdavanje
600 €
Beograd - Studenski Trg
1.0
5
35 m
2
2026. © Sva prava zadržana. Belviaggio Nekretnine.
Ovaj sajt koristi "kolačiće" kako bi se obezbedilo bolje korisničko iskustvo. Ako želite da blokirate "kolačiće", molimo podesite svoj pretraživač.
OK